Obchodní pravidla a podmínky

Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky v e-shopu spiceindia.cz potvrzuje, že souhlasí s Obchodními podmínkami pro dodávku zboží. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

Objednání zboží

E-shop spiceindia.cz Vám nabízí možnost pohodlného nákupu přímo z Vašeho domova. V případě jakýchkoliv dotazů ke zboží nás kontaktujte. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je pravdivé vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.

Platba a dodání zboží

Možnosti zaplacení zboží : • platba hotově na místě při osobním odběru v restauraci Spice India • platba kartou na místě při osobním odběru v restauraci Spice India • platba hotově dobírkou kurýrovi

Ochrana osobních údajů

Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů e-shop spiceindia.cz provozovaný společností HASHEMI s.r.o. Husitská 91/17, PSČ 130 00 Praha 3 – Žižkov řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zákazník má kdykoliv právo požádat o vyřazení svých údajů z databáze, popřípadě upravit údaje o své osobě.